Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Výsledky hlasovania Obce Veľké Kozmálovce vo voľbách do orgánov Nitrianskeho samosprávneho kraja konaných dňa 4. 11. 2017

 

Výsledky hlasovania Obce Veľké Kozmálovce

vo voľbách do orgánov Nitrianskeho samosprávneho kraja

konaných dňa 4. 11. 2017

 

 

Počet voličov zapísaných v zozname voličov                                                                                                    591

Počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní                                                                                                 190

Počet voličov, ktorí odovzadli obálku                                                                                                                  190

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby do zastupiteľstva                                           184

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby predsedu samosprávneho kraja               187

 

Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na predsedu samosprávneho kraja:

 

1. Milan Belica, doc. Ing., PhD., 66, predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja Nitra, SMER,

SNS, MOST - HÍD                                                                                                                                                    70

2. Ján Greššo, Mgr. art., 64, herec, Nitra, SaS, OĽANO, KDH, ŠANCA,

Občianska konzervatívna strana, NOVA, Demokrati Slovenska                                                                     56

3. Milan Uhrík, Ing., PhD., 32, poslanec NR SR, Nitra, Kotleba – ĽSNS                                                       39

4. Peter Oremus, Ing., PhD., 41, riaditeľ spoločnosti, Nitra,nezávislý kandidát                                          17

5. Renáta Kolenčíková, Mgr., 52, poslankyňa MZ a NSK, Nitra nezávislý kandidát                                       5

6. Iván Farkas, Ing., 51, starosta, Mužla, Strana maďarskej komunity                                                            0

7. László Hajdu, Mgr., 46, podnikateľ, Diakovce, Maďarská kresťanskodemo­kratická aliancia                0

8. Ján Marko, 44, bezpečnostný analytik, Oponice, NOVÝ PARLAMENT                                                         0

 

Počet platých hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na poslancov zastupiteľstva:

 

1. Peter Štefan, Ing., 42, starosta obce, Starý Tekov, SMER, SNS, MOST - HÍD                                         99

2. Martina Holečková, Mgr., 33, právnička, Kozárovce, SaS, OĽANO, KDH, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA                                                                                                                                   78

3. Martin Bátovský, Mgr., 47, vedúci oddelenia školstva a vzdelávania MsÚ Levice,

SMER, SNS, MOST - HÍD                                                                                                                                       65

4. Miloš Zaujec, Bc., 52, technik, Levice, SaS, OĽANO, KDH, ŠANCA,

Občianska konzervatívna strana, NOVA                                                                                                              57

5. Pavol Novák, Mgr., 34, starosta obce, Nová Dedina, SMER, SNS, MOST-HÍD                                       53

6. Ervín Szalma, Mgr., 38, učiteľ, Levice, SaS, OĽANO, KDH, ŠANCA                                                          52

7. Igor Éder, PaedDr., 41, prednosta Okresného úradu Levice, Levice, nezávislý kandidát                     45

8. Ivan Murín, Ing., 53, ekonóm, Levice, SaS, OĽANO, KDH, ŠANCA,

Občianska konzervatívna strana, NOVA                                                                                                              44

 

9. Alexander Bačík, Ing., 56, riaditeľ správy Okresného súdu Levice, SMER, SNS, MOST – HÍD            39

10. Michal Ivanický, 36, inštalatér, Kalná nad Hronom, Komunistická strana Slovenska                         40

11. Zuzana Kotrus Rákociová, Mgr., 41, prednostka Mestského úradu Tlmače, nezávislý kandidát      38

12. Erika Sulinová, Ing., 60, stredoškolská učiteľka, Levice, nezávislý kandidát                                        36

13. Jaroslav Ivan, Ing., 61, manažér, Krškany, SaS, OĽANO, KDH, ŠANCA,

Občianska konzervatívna strana, NOVA                                                                                                              34

14. Peter Drábik, Ing., 51, konateľ Region. správy a údržby ciest Levice, SMER, SNS, MOST - HÍD      33

15. Ján Janáč, JUDr., 54, vedúci odboru živnos. podnikania OÚ Levice, SMER, SNS, MOST - HÍD       31

16. Csaba Tolnai, 45, riaditeľ Mládežníckeho centra – KONTAKT, Levice, SaS, OĽANO, KDH, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA                                                                                                              29

17. Monika Porubská, 26, asistentka poslanca NR SR, Rybník, Kotleba - ĽSNS                                      26

18. Karol Ižold, 55, finančný hospodár, Kozárovce, Kotleba - ĽSNS                                                              24 19. František Kováčik, Ing., 52, finančný poradca, Levice, SaS, OĽANO, KDH, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA                                                                                                                                   24

20.Igor Varga, Ing., 51, hlavný kontrolór mesta, Levice, nezávislý kandidát                                                 24

21. Ján Krtík, RNDr., 55, zástupca primátora, Levice, nezávislý kandidát                                                    23

22. Rastislav Jakubík, 42, strojník JZ, Levice, Kotleba - ĽSNS                                                                      21

23. Igor Gogora, Ing., PhD. 31, prednosta obecného úradu Kalná nad Hronom, nezávislý kandidát    20

24. Ladislav Jakubík, 53, výrobný pracovník, Levice, Kotleba - ĽSNS                                                           20

25. Rastislav Juhár, Ing. 44, prednosta MsÚ, Levice, SMER, SNS, MOST - HÍD                                        19

26. Roman Tóth, Ing., 47, konateľ spoločnosti, Horná Seč, SaS, OĽANO, KDH, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA                                                                                                                                  19

27. Sylvia Horváthová, Mgr., 38, asistentka poslanca NR SR, psychológ, Lok, SME RODINA - Boris Kollár                                                                                                                                                                         17

28.Jaroslav Tomek, 41, živnostník, Želiezovce, Kotleba - ĽSNS                                                                    17

29. Miroslav Hasznos, JUDr., Ing., 42, právnik Želiezovce, SaS, OĽANO, KDH, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA                                                                                                                                  14

30. Miroslav Pavlovič, 42, vedúci posunu, Hronské Kľačany, Kotleba - ĽSNS                                            14

31. Ladislav Urban, 57, vodič, Hronovce, Kotleba - ĽSNS                                                                              13

32. Róbert Csudai, 52, starosta obce, Hronovce, SMER, SNS, MOST - HÍD                                               11

33. Zoltán Fekete, Ing., 51, starosta obce Nýrovce, SMER, SNS, MOST – HÍD                                           10

34. Ján Hamar, RSDr., 72, dôchodca, Levice, KSS                                                                                            8

35. Marianna Šedivá, Ing., 47, hlavný radca, Želiezovce, nezávislý kandidát                                                 8

36. Miroslav Kamenský, 37, SZČO, Dolná Seč, KSS                                                                                         7

37. Ján Kútik, 50, vodič, Kalná nad Hronom, KSS                                                                                              5

38. Zita Cseri, Bc., 50, starostka, Veľké Ludince, nezávislý kandidát                                                              4

39. Ladislav Vörös, 33, automechanik, Levice, KSS                                                                                          4

40. Pál Zachar, Ing., 30, inžinier informatiky, Šahy, nezávislý kandidát                                                            4

41. Ondrej Juhász, Ing., 57, primátor mesta Želiezovce, nezávislý kandidát                                                 2

42. Melinda Bögi Pathó, Mgr., 45, starostka obce, Zalaba, Strana maďarskej komunity                             1

43. Tibor Csenger, Ing., 52, riaditeľ obchodnej spoločnosti, Želiezovce, Strana maďarskej komunity    1

44. Beáta Kiss, PaedDr., 48, riaditeľka školy, Nýrovce, Strana maďarskej komunity                                   1

45. Dezső Pálffy, Mgr., 46, riaditeľ školy, Šahy, Strana maďarskej komunity                                                  1

46. Peter Köpöncei, Ing., 38, odborný radca, Plášťovce, Strana maďarskej komunity                                0

 


 


 


 


 

 


 
 
ÚvodÚvodná stránka