Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

PLAMEŇ 2012


Okresné kolo PLAMEŇ 2012


      Krásny májový sviatočný deň 8. 5. 2012 na futbalovom ihrisku vo Veľkých Kozmálovciach patril hasičskej mládeži. Okresné kolo celoštátnej súťaže PLAMEŇ 2012 vo Veľkých Kozmálovciach odštartovali svojím príhovorom a povzbudením starostka obce p. Fialová, podpredseda OV DPO LV s has. mládežou p. Šüvegeš Pavol, predseda OV DPO LV p. Beniačik Vojtech a bývalý predseda OV DPO LV p. Báraň Štefan.
Súťaže sa zúčastnilo 13 družstiev, ktoré boli rozdelené na družstvá dievčat a chlapcov. Družstvá dievčat: ZŠ s VJS Tekovské Lužany, ZŠ s MŠ Kozárovce, ZŠ Tlmače a ZŠ Čajkov. Družstvá chlapcov: ZŠ s VJM Tekovské Lužany, ZŠ s VJS Tekovské Lužany, DHZ Veľké Ludince, ZŠ s MŠ Kozárovce, DHZ Veľké Kozmálovce, ZŠ Veľké Kozmálovce, DHZ Kalná nad Hronom, ZŠ Tlmače, DHZ Horné Túrovce. Podľa rozlosovania družstvá začali postupne plniť súťažné disciplíny – štafeta 400 m a požiarny útok CTIF. Všetky družstvá chceli dosiahnuť čo najlepšie výsledky a tak súťaž prebiehala plná skandovania a povzbudzovania. Po ukončení súťaže boli vyhlásené celkové výsledky aj so získanými bodmi.
Dievčatá: 1. miesto ZŠ Čajkov s výsledným časom 144,90, 2. miesto ZŠ s MŠ Kozárovce 151,42, 3. miesto ZŠ s VJS Tek. Lužany 175,21.
Chlapci: 1. miesto ZŠ s VJM Tek. Lužany s výsledným časom 131,90, 2. miesto DHZ Veľké Ludince 142,04, 3. miesto ZŠ Tlmače 147,45.
Víťazi do 3 miesta boli ocenení medailami a pohárom. Zvyšné družstvá diplomom. Najmladší zúčastnení – družstvo ZŠ Veľké Kozmálovce obsadilo krásne 8. miesto, nakoľko sa na takejto súťaži zúčastnili po prvý krát. Okresné kolo PLAMEŇ 2012 vo Veľkých Kozmálovciach sa nieslo v športovom duchu a družstvá podali skvelé výkony. Diváci si mohli pochutnať na kvalitnom hasičskom guláši a dobrom občerstvení.
DHZ Veľké Kozmálovce ďakuje všetkým, ktorí pomohli pri zabezpečovaní a organizovaní tejto peknej akcie vo Veľkých Kozmálovciach.


DHZ Veľké Kozmálovce

 

Publikované v:

Slovenská brána č. 10, 16. mája 2012


 
ÚvodÚvodná stránka