Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Výsledky hlasovania vo voľbách do orgánov samosprávy v obci Veľké Kozmálovce konaných dňa 28. 11. 2010

 

Výsledky hlasovania vo voľbách do orgánov samosprávy

dňa 27. novembra 2010 v obci Veľké Kozmálovce

 

 

Počet osôb zapísaných v zoznamoch voličov                                                         573

Počet voličov, ktorým boli vydané obálky                                                               463

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby do OZ                            458

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných  pre voľby starostu obce                462

Volebná účasť v %                                                                                           80,80 %

 

 

Starosta obce

1. Margita Fialová, SNS, SMER                                                                            198

2. Ľubomír Síkeľa, Ing., Nová demokracia                                                               123

3. Miroslav Vargic, Ing., Nezávislý kandidát                                                              87

4. Alena Konczová Senešiová, SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS                                        54

 

 

Poslanci Obecného zastupiteľstva

1. Jaroslav Daniš, Ing., Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko                208

2. Miroslav Vargic, Ing., Nezávislý kandidát                                                             199 

3. Karol Borsík, MUDr., Kresťanskodemokratické hnutie                                           171

4. Margita Fialová, Slovenská národná strana                                                           152

5. Jana Hercová, Mgr., Slovenská národná strana                                                     148

6. Alena Konczová Senešiová, SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS                                         146

7. Peter Tariška, Nová demokracia                                                                           138

 

 

Náhradníci

 

8. Ivan Žigmond, Slovenská národná strana                                                                135

9. Zuzana Medová, Ing., Slovenská národná strana                                                     134

10. Martin Graus, Ing., Nová demokracia                                                                    112

11. Milan Graus, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko                             111

12. Ondrej Tariška, Kresťanskodemokratické hnutie                                                    109

13. Miroslav Jančo, Slovenská národná strana                                                             104

14.Valéria Obertová, Kresťanskodemokratické hnutie                                                   103

15. Alica Bánszka, Bc., Slovenská národná strana                                                        99

16. Branislav Kinčok, Mgr., Nová demokracia                                                                92

17. Branislav Herc, Slovenská národná strana                                                               92

18. Ladislav Mesároš, Kresťanskodemokratické hnutie                                                  91

19. Jozef Bátovský, Kresťanskodemokratické hnutie                                                     84

20. Blažej Bohunický, Komunistická strana Slovenska                                                  83

21. Adriana Tarišková, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko                       78

22. Marek Andruška, Nová demokracia                                                                         69

23. Ján Trnkus, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko                                 68

24. Juraj Kotora, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko                                31

 


 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad

Za technickú prevádzku zodpovedá Webygroup

webygroup
ÚvodÚvodná stránka